Best Art Portraits

Vánoční karikatura

Barevný obrázek

Akvarelový barevný obrázek

Vánoce jsou rodinné svátky, které naplňují srdce laskavostí a láskou. V tento den je zvykem dávat nezapomenutelné dárky. Jak ale zajistit, aby byl váš dárek nezapomenutelný a odlišoval se od standardních přáníček, svíček a figurek? Objednejte si originální vánoční karikaturu z fotografie od Best Art Portraits, která vám vykouzlí úsměv na tváři a dodá vám spoustu barevných emocí.

kreslení z fotografie na vánoce od Best Art Portraits
kreslení z fotografie na vánoce za dárek
vánoční karikatura z fotografie pro celou rodinu

Kreslení z fotografie na vánoce od Best Art Portraits

Kreslení z fotografie na Vánoce je nejlepším dárkem pro blízké a přátele. V portrétu na objednávku můžete přesně vyjádřit i ty nejmenší detaily, realizovat ty nejneobvyklejší obrázky a efekty. Pokud má obdarovaný velký smysl pro humor, bude se mu líbit vánoční karikatura z fotografie, která vyzdvihuje jeho vzhledu a charakteru. Na tyto dárky se nebude prášit ve skříni: budou ozdobou pokoje a stálým zdrojem pozitivního povzbuzení.

Naši umělci jsou profesionálové, jejichž kreativita není omezena žádným rámcem. V karikatuře nebo vánoční karikatuře z fotografie se mohou zobrazíme témata zimních svátků a ztělesníme jakýkoliv děj. Naši řemeslníci vyobrazí vašeho blízkého u plápolajícího krbu, v roli rozpustilého Santu, pod vánočním stromečkem, obklopeného horou dárků nebo na pozadí svíček, andělů a dalších vánočních potřeb.

Výhody portrétů na Vánoce od Best Art Portraits
  • Nejrůznější vzory kresby. Děláme všechny druhy kreseb: kreseb: barevné nebo černobílé portréty, akvarelový styl nebo grafické kresby. Můžete si objednat kresbu na hrudi člověka nebo v plném růstu v jakémkoli barevném schématu.
  • Individuální přístup. Portréty vytváříme z několika fotografií. Čím více detailů popíšete, tím lepší bude výsledek.
  • Ruční výroba a vysoká kvalita. Kreslení portrétů z fotografie na Vánoce se provádí ručně bez použití filtrů.
  • Velikost si můžete zvolit sami. Vytváříme obrázky libovolné velikosti až do 7000×7000 pixelů (185×185 cm). Hotové portréty se nerozpadají do “pixel” a jsou maximálně detailní.
Zadejte svůj e-mail a získejte slevu na první objednávku.
Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Jak objednat vánoční karikatura z fotografie?

Pro objednání vyplňte formulář na našich webových stránkách. Zadejte svá přání k portrétu (počet osob a předmětů, pozadí, potřebu tisku atd.) a přidejte fotografii. Zadejte požadovaný časový rámec: standardní objednávka trvají až 7 dní a urgentní objednávky 72 hodin (ve všední dny). Cena vánoční karikatury z fotografie závisí na naléhavosti a složitosti práce. Platbu lze provést jakoukoliv bankovní kartou Visa nebo Mastercard. Hotový výkres obdržíte ve formátu .jpg nebo jako výtisk na zadanou emailovou adresu. Počkejte si na sváteční den, obdarujte svého blízkého neobvyklým dárkem a vychutnejte si výsledný efekt. A ať jsou Vánoce krásné!
Vánoční kresba pro pár na objednávku

Příklady našich kreseb z fotografií na Vánoce

Portfolio

Příjemný dárek pro každého

Požadavky

Pro zdárné zpracování objednávky je nutné poslat kvalitní fotografie lidí, zvířat či vozidel, které byste chtěli na svém obrázku vidět.

Termín zpracování

Nabízíme dvě možnosti: Standardní objednávka: 7–10 pracovních dnů Express objednávka: 2–3 pracovní dny

Náklady

Cena obrázku závisí na mnoha parametrech: stylu, barevnosti, počtu vyobrazených lidí, předmětů a tak dále. Proto bude stanovena individuálně dle parametrů vaší objednávky.

Dodání

Obrázek dostanete na e-mail ve formátu JPG (individuálně je možné domluvit formát PSD).

Jste připraveni objednat vánoční karikatura z fotografie?

Máte otázky? Případné dotazy rádi zodpovíme =)