Best Art Portraits

Novoroční karikatura

Barevný obrázek

Akvarelový barevný obrázek

Nový rok je zvláštní svátek spojený s vůní jehličí, mandarinek a samozřejmě překvapení a dárků. Chcete, aby váš dárek odlišoval od banálních suvenýrů a pohlednic? Objednejte si u umělců Best Art Portraits originální novoroční karikaturu z fotografie, která bude nevyčerpatelným zdrojem pozitivity.

Novoroční portrét z fotografie je nejlepším dárkem pro příbuzné a přátele. Grafický kreslení vám umožňuje zprostředkovat nejmenší nuance a vytvořit nejneobvyklejší efekty a obrazy. Vaši blízcí a přátelé budou nadšeni z karikatury, která zvýrazní jedinečné rysy jejich vzhledu a osobnosti. Takový dárek přinese úsměvy a dá nezapomenutelné emoce.

novoroční kresba z fotografie na objednávku
novoroční kresba z fotografie za dárek od Best Art Portraits
novoroční karikatura z fotografie pro celou rodinu

Novoroční kresba z fotografie od Best Art Portraits

Novoroční  kresba z fotografie od umělců Best Art Portraits je kreativita a tvořivost bez hranic. Ztělesníme jakýkoli příběh a přetvoříme atmosféru zimních svátků, takže váš dárek bude nejen pestrý, ale i aktuální. Naši profesionálové nakreslí vašeho blízkého vedle vánočního stromku, před sněhovou nadílkou nebo svíčkami, se symbolem čínského nového roku nebo jinými atributy. Nebo byste snad rádi viděli sebe nebo svého přítele jako pohádkovou postavu? Své novoroční přání si můžete splnit novoroční kresbou fotografie, kterou si objednáte u umělců z Best Art Portraits.

Výhody portrétů na Nový rok od Best Art Portraits

Pouze ruční výroba. Umělecké portréty vytváříme z fotografií ručně a bez použití filtrů.

Digitální kresby z fotografie pro každý vkus: portréty a karikatury. Můžeme vytvořit portrét v celé délce nebo od hrudníku k hrudníku v jakékoliv barvě.

Rozměry. Můžete si objednat malou kresbu  nebo portrét o velikosti 7000×7000 pixelů (185×185 cm) a v každém případě vás  hotový výsledek ohromí vynikající kresbou těch nejmenších detailů a vysokou kvalitou.

Individuální přístup. Malujeme skupinové a rodinné portréty, můžeme do obrazu přidat vaše domácí mazlíčky a vyslechnout  každé přání.

Zadejte svůj e-mail a získejte slevu na první objednávku.
Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Jak si objednat novoroční karikatura z fotografie?

  1. Vyplňte formulář na našich webových stránkách. Zanechte své požadavky na novoroční karikaturu z fotografie (počet osob, zvířat a předmětů, pozadí, potřeba tisku) a přidejte fotografie.
  2. Uveďte požadovaný časový rámec. Standardní objednávka trvá 7-10 dní, urgentní objednávka 3 dny (započítávají se svátky a víkendy). Pokud si přejete mít karikaturu z fotografie vytištěnou a připravenou k odeslání, přidejte k této lhůtě dalších 5 pracovních dnů.
  3. Cena kresby portrétu se řídí složitostí a naléhavostí. Můžete platit novoroční kresby z fotografie jakoukoli bankovní kartou Visa nebo Mastercard.
  4. Hotový portrét obdržíte e-mailem ve formátu .jpg nebo v tištěné podobě. Dodávka se provádí v Praze a dalších městech České republiky.
Stačí počkat na dovolenou, dát svému příteli nebo milovanému zvláštní dárek a sdílet s ním úžasné emoce. Přejeme vám krásný nový rok!
kresba páru z fotografie na novoroční svátky

Ukázky našich kreseb s fotografiemi na Nový rok

Portfolio

Příjemný dárek pro každého

Požadavky

Pro zdárné zpracování objednávky je nutné poslat kvalitní fotografie lidí, zvířat či vozidel, které byste chtěli na svém obrázku vidět.

Termín zpracování

Nabízíme dvě možnosti: Standardní objednávka: 7–10 pracovních dnů Express objednávka: 2–3 pracovní dny

Náklady

Cena obrázku závisí na mnoha parametrech: stylu, barevnosti, počtu vyobrazených lidí, předmětů a tak dále. Proto bude stanovena individuálně dle parametrů vaší objednávky.

Dodání

Obrázek dostanete na e-mail ve formátu JPG (individuálně je možné domluvit formát PSD).

Jste připraveni objednat novoroční karikatura z fotografie?

Máte otázky? Případné dotazy rádi zodpovíme =)