Best Art Portraits

Grafický portrét na zakázku

Často obdivujete práci pouličních umělců, ale váháte se přihlásit a požádat o namalování vašeho  portrétu? Nebo snad plánujete netradiční dárek pro svou rodinu a přátele ke svatbě, výročí, vánoce nebo Nový rok? Grafiegrafický portrét na zakázku od Best Art Portraits je jedinečnou příležitostí, jak překvapit a potěšit blízkou osobu, přátele nebo příbuzné.

grafický portrét na zakázku

Grafická Karikatura z Fotografie

Sníte o tom, že se uvidíte v obraze superhrdiny nebo se chcete prezentovat přátelům vtipnou karikaturu podle fotky? Podívejte se na portfolio Best Art Portraits, vyberte si požadovaný styl portrétu a naši umělci se postarají o zbytek. Stačí zadat požadované parametry, poslat nám fotografie osob, zvířat a předmětů pro budoucí snímek a získáte kreativní grafickou karikaturu z fotografie s jasným vykreslením i těch nejmenších detailů.

Proč byste si měli vybrat grafické portréty na základě fotografií Best Art Portraits:

  1. Různé velikosti a vysoká úroveň detailů. Vyberte kresbu na objednávku libovolné velikosti (maximálně – 7000×7000 pixelů). Pokud jste tyto informace neuvedli, umělec nezávisle vybere vhodnou velikost grafického portrétu která bude vyhovovat fotografovanému objektu.
  2. Styl představení si můžete zvolit sami. Černobílé a barevné akvarelové malby vypadají skvěle jako nástěnné umění. Kreslený grafický portrét z fotografie potěší pro malé dítě a bude také skvělou dekorací pokoje kreativního člověka. Objednejte si u Best Art Portraits rodinné, Vánoční portréty, sváteční a grafické karikatury a večírky, černobílé grafické obrázky,  kresby na téma koníčky a profese.
  3. Vysoká kvalita a individuální přístup. Umělci pomohou vytvořit společné grafické portréty z různých fotografií (s motivem nebo bez něj) a vybrat jim vhodné pozadí.

Jak probíhá práce na grafickém portrétu z fotografie?

Všechny grafické portréty z fotografie na zakázku jsou vyráběny ručně bez použití filtry a další manipulace. Nejlepší profesionální umělci Best Art Portraits mistrovský překreslí každý detail fotografie v souladu s zadané rozměry obrázku – jasnost obrázku a nepřítomnost “pixely” při tisku jsou zaručeny. Hotový soubor je odeslán na e-mailovou adresu, kterou jste zadali během procesu objednávky.

Kupón na první objednávku s 10% slevou

Zadejte e-mail a získejte slevu na první objednávku.
Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Jak si objednat grafický portrét z fotografie od Best Art Portraits?

  1. Vyberte kategorii obrázků z našeho seznamu.  V závislosti na barvy, nabízíme následující možnosti obrázků:
Zvolte také typ obrázku, který chcete z fotografie nakreslit: může to být grafický portrét, grafická karikatura nebo kresba. Pokud si přejete, můžeme nakreslit horní část lidského těla člověka (na hrudi) nebo ho kreslíme do plné výšky.
  1. Zadejte požadovaný počet osob, zvířat a vozidel v budoucím čísle (až 5).
  2. Vyberte typ pozadí. Může být s námětem nebo bez námětu, barevná nebo černobílá nebo být úplně nepřítomná.
  3. Uveďte počet předmětů na obrázku (od 1 do 7). První 3 položky jsou přidány zdarma.
  4. Uveďte požadovanou dobu dodání: standardní objednávka – 7-10 dní, urgentní – 72 hodin (ve pracovní dny).
  5. Zadejte svůj e-mail a popište, jak byste chtěli vidět hotový grafický portrét.
  6. Odešlete žádost. Cena závisí na naléhavosti a složitosti obrázku. Objednávku můžete zaplatit jakoukoliv bankovní kartou Visa nebo Mastercard.
Hotová grafická karikatura z fotografie, grafický portrét nebo skupinovou fotografii zašleme e-mailem ve formátu .jpg v dohodnutém termínu. Stačí obrázek vytisknout a předvést živé emoce sobě i svým blízkým. Zaregistrujte se online a získejte 10% slevu na první objednávku! Ceny za karikatury z fotky najdete na webu. Máte ještě nějaké otázky? Naši manažeři vám poradí a pomohou vybrat vhodný typ obrázku podle vašeho přání.
grafický portrét z fotografie od Best Art Portraits

Ukázky našich grafických portrétů na zakázku

Portfolio

Naše práce

Příjemný dárek pro každého

Požadavky

Pro zdárné zpracování objednávky je nutné poslat kvalitní fotografie lidí, zvířat či vozidel, které byste chtěli na svém obrázku vidět.

Termín zpracování

Nabízíme dvě možnosti:
Standardní objednávka: 7–10 pracovních dnů
Express objednávka: 2–3 pracovní dny

Náklady

Cena obrázku závisí na mnoha parametrech: stylu, barevnosti, počtu vyobrazených lidí, předmětů a tak dále. Proto bude stanovena individuálně dle parametrů vaší objednávky.

Dodání

Obrázek dostanete na e-mail ve formátu JPG (individuálně je možné domluvit formát PSD).

Kresba z fotografie dítěte s kočkou
Jste připraveni objednávat?

Máte otázky? Rádi odpovíme na všechno =)