Best Art Portraits

Valentýnská karikatura z fotografie

Barevný obrázek

Akvarelový barevný obrázek

Karikatura na Valentýna je originální dárek pro milovanou osobu

Valentýn je romantický svátek s nádechem lásky a vřelosti. V tento zvláštní den dostávají milovaní a příbuzní květiny, čokoládu a valentýnská sladkosti s něžnými slovy a vyznáním lásky. Chcete, aby se váš dárek odlišoval od běžných přání? Objednejte si valentýnskou karikaturu z fotografie nebo kreslený vtip od Best Art Portraits. Takový kreativní dárek způsobí ve vaší spřízněné duši bouři radostných emocí a bude si to vzpomínat po dlouhou dobu.

Grafický portrét umožňuje použít ty nejodvážnější a nejneobvyklejší náměty, obrázky a efekty a zprostředkovat nejjemnější nuance temperamentu a vzhledu. Pokud takový dárek věnujete člověku s dobrým smyslem pro humor, bude jistě potěšen karikaturou, ve které jsou dovedně zdůrazněny všechny jeho “ctnosti”. Takový dárek ozdobí interiér a stane se nevyčerpatelným zdrojem pozitivních.

 

Valentýnská karikatura z fotografie od Best Art Portraits
karikatura na valentýna - pár před Eiffelovou věží
Kreslení z fotografie na valentýna

Kreslení z fotografie na Valentýna od Best Art Portraits

Let fantazie našich umělců je skutečně neomezený. Ve kreslení z fotografie na Valentýna zprostředkujeme romantickou náladu a realizujeme jakýkoli spiknutí. Naši umělci vytvoří karikaturu na miru vašeho zamilovaného páru se srdíčky, amorů, cupidů, plyšových medvídků, líbání ptáčků nebo další prázdninové doplňky. Můžeme také zobrazit jednu osobu: dívku před Eiffelovou věží, květiny nebo moře, muže jako císaře, vojevůdce nebo vašeho oblíbeného superhrdinu. Pokud se váš partner rád věnuje šachům, horolezectví, potápění, sběratelství nebo hraje tenis, napište nám a my váš oblíbený koníček nakreslíme na hotový portrét. Pokud si to budete přát, umělci vám na obraz napíší libovolný nápis, například “Pro manželku” nebo “Pro mého manžela”.

Výhody karikatury na Valentýna od Best Art Portraits

  • Ruční výroba a vysoká kvalita. Portréty z fotek se pořizují ručně bez použití filtrů.
  • Kresby pro každý vkus. Vytváříme portréty, karikatury a karikatury v libovolném barevném provedení. Možné varianty jsou až do hrudníku člověka nebo v plném růstu.
  • Jakékoliv velikosti. Provádíme portréty různých velikostí až do 7000×7000 pixelů (185×185 cm).
  • Individuální přístup. Čím podrobněji popíšete svá přání, tím lepší bude výsledek. V případě potřeby můžeme namalovat zvířata, auta a další předměty, vytvoříme skupinový portrét z několika fotografií a zohledníme téma blížících se svátků.
Zadejte svůj e-mail a získejte slevu na první objednávku.
Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Jak si objednat romantickou karikaturu na Valentýna?

Vyplňte objednávkový formulář na naší webové stránce. Zanechte svá přání pro kresbu a přidejte fotografie. Uveďte prosím požadovaný termín dokončení:

  • standardní objednávka bez tisku ‒ až 7 dní;
  • urgentní – 72 hodin (ve všední dny).

Při objednávce portrétu nebo karikatury s tiskem je třeba k uvedené lhůtě připočítat 5 pracovních dnů. Doručení se provádí v Praze a dalších městech České republiky. Cena bude záviset na složitosti a naléhavosti objednávky.

Hotovou karikaturu na valentýna obdržíte na Váš email ve formátu .jpg nebo v tištěné podobě. Počkejte si na svátek, obdarujte svého blízkého speciálním dárkem a prožijte spolu šťastné chvíle.

Kreslení z fotografie na Valentýna na pozadí srdce

Příklady našich Valentýnských karikatur z fotografie

Portfolio

Příjemný dárek pro každého

Požadavky

Pro zdárné zpracování objednávky je nutné poslat kvalitní fotografie lidí, zvířat či vozidel, které byste chtěli na svém obrázku vidět.

Termín zpracování

Nabízíme dvě možnosti: Standardní objednávka: 7–10 pracovních dnů Express objednávka: 2–3 pracovní dny

Náklady

Cena obrázku závisí na mnoha parametrech: stylu, barevnosti, počtu vyobrazených lidí, předmětů a tak dále. Proto bude stanovena individuálně dle parametrů vaší objednávky.

Dodání

Obrázek dostanete na e-mail ve formátu JPG (individuálně je možné domluvit formát PSD).

Jste připraveni objednat novoroční karikatura z fotografie?

Máte otázky? Případné dotazy rádi zodpovíme =)